Welke vereisten stelt Stichting PRO aan de bronvermelding?
 Artikel 6 van de Standaardvoorwaarden vermeldt dat in de onderwijspublicatie opgave gedaan wordt van – Titel – Auteur – Uitgever, en indien beschikbaar: ISBN. In geval van tijdschriften en/of dagbladen is daarnaast de jaargang en het afleveringsnummer vereist.
Print deze pagina